Airsoft Camp Bezdružice

Místo konání
Tábor Bezdružice Letní tábor JITŘENKA, 349 53 Bezdružice
Odjezdová místa
Písek, České Budějovice, Plzeň, Praha
Turnusy a ceny
T1: 01. 07. – 10. 07. 2022 Délka 10 dní Cena 5390 Kč (216 €)
T2: 10. 07. – 19. 07. 2022 Délka 10 dní Cena 5390 Kč (216 €)
T3: 19. 07. – 28. 07. 2022 Délka 10 dní Cena 5390 Kč (216 €)
T4: 28. 07. – 06. 08. 2022 Délka 10 dní Cena 5390 Kč (216 €)
T5: 06. 08. – 15. 08. 2022 Délka 10 dní Cena 5390 Kč (216 €)
T6: 15. 08. – 23. 08. 2022 Délka 9 dní Cena 4890 Kč (196 €)
T7: 23. 08. – 30. 08. 2022 Délka 8 dní Cena 4390 Kč (176 €)

O táboře

Airsoftový tábor patří mezi naše nejúspěšnější tábory. V posledních letech se jich pravidelně účastní přes 600 kluků a holek. Airsoftový tábor připravil, a bude ho vést, tým osvědčených vedoucích z minulých let.

Program tábora je připraven tak aby si ho mohli užít jak nováčci, tak i zkušení hráči. Oddíly jsou postavené tak vyrovnané co se týče věku a zkušeností s airsoftem. Menší děti a začátečníci mají volnější program, starší a zkušenější se mohou přihlásit do military-airsoft oddílu s tvrdším výcvikem a volnějším režimem. I když většinu účastníků tábora tvoří kluci, na žádném turnusu nechybí ani pár odvážných děvčat.

Airsoftové hry

Airsoftem budeme trávit asi polovinu programu každého dne, samozřejmě v závislosti na počasí. Na začátku probereme jak správně a bezpečně zacházet se zbraní a její údržbu. Seznámíme Tě s pravidly airsoftových her a naučíme Tě taktiku individuální i týmové hry. Probereme základy taktiky boje v lese a v budovách, přežití ve volné přírodě nebo základy první pomoci. V dalších dnech budeš hrát hry s vojenskou tématikou, soutěžit ve střelbě na statický i pohyblivý terč, provádět bojové akce v našem areálu i v lesích kolem. Nebude chybět noční bojová hra a hlídání tábora, při kterých se ukáže Tvoje odvaha. Program je koncipován tak aby byly hry postupně složitější a aby ses vždy naučil něco nového a hlavně aby sis tábora užil. Součástí programu budou i přednášky o zbraních, taktice Armády ČR, nácviky vojenské a policejní taktiky a zdravověda.

Airsoftová výbava

Vlastní výbava: pokud si přivezete vlastní výbavu, doporučujeme AEG zbraň s nabíječkou, kanady nebo pevnou obuv do lesa, maskáče, a rukavice. Z důvodu bezpečnosti je nezbytně nutné, abyste měli ochranu obličeje - obličejovou masku nebo ochranné brýle a šátek na obličej - a měli s sebou potvrzení od rodičů, že můžete hrát ve vlastních brýlích.

Naše výbava: Pokud vlastní výbavu nemáte, rádi vám zapůjčíme naši. Ve výbavě máme AEG zbraň (MP5 nebo AK 47), obličejovou masku s termálním sklem, rukavice a maskáče. Poplatek za půjčení výbavy na jeden turnus je 300 Kč (12 Eur).

Airsoftové kuličky: v základní ceně tábora je 2000 kuliček, které jsou dostatečné pro prvních několik dnů tábora. Spotřeba kuliček v dalších dnech bude rozdílná u každého hráče. Další kuličky si můžete přikoupit na táboře nebo si je objednat už při přihlášení na tábor. Objednat více kuliček si můžete v přihlášce na tábor. Doporučené kapesné určené na kuličky je cca 500 - 800,- Kč. Prosíme, abyste na tábor nevozili vlastní kuličky. S ohledem na životní prostředí na táboře používáme pouze bio kuličky, které si můžete kdykoliv dokoupit za běžné ceny.

Kdo tábor povede

Vedoucí našich military táborů jsou členy airsoftových a paintballových klubů, mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním military akcí, a jsou vyškoleni v oblasti bezpečnosti při hře a zacházení se zbraní. Mnozí z našich vedoucích jsou členy armády ČR. Naši hlavní vedoucí úspěšně absolvovali školení hlavních vedoucích táborů akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR a jsou držiteli Osvědčení hlavního vedoucího dětských táborů vydaného MŠMT ČR. Všichni oddílový vedoucí jsou pravidelně vyškolováni pro práci na dětských táborech. Praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16-18 let, kteří ve většině případů naším táborem už prošli a jsou tak nepostradatelnou pravou rukou vedoucích.

Pro koho je tábor vhodný

Pro každého ve věku 8 až 18 let.

Doplňkový program společný pro všechny tábory

  • Taneční hodiny: z nabídky programu můžete navštěvovat lekce souběžně probíhajícího tanečního tábora.
  • Sport: Máme nachystáno spoustu kolektivních her a soutěží.
  • Bojová umění: Výukové hodiny bojových umění a sebeobrany.
  • Výtvarka: Hodiny výtvarky jsou určeny pro malé i starší děti, které rády kreslí a mají estetické cítění. Děti malují v dopoledních hodinách v přírodě i v klubovně. Budou se také učit vyrábět dárky, různé kostýmy a masky
  • Soutěže, relax a zábava: Odpoledne je vyhrazeno oddílovým soutěžím, etapovým hrám a koupání v bazénu. Výsledky soutěží jsou započítávány do celotáborové hry.
  • Večerní program: Zlatým hřebem každého dne je večerní program plný bláznivých show, retro party, battle, diskoték, scének vedoucích i dětí, a dalších vystoupení.

Volitelné aktivity a výlety

Kromě bohatého táborového programu máme nachystánu i řadu doplňkových atrakcí či výletů:

  • Paintball a Airsoft

Více informací o každé z těchto aktivit naleznete na stránce Volitelné aktivity.

Další informace o platbě tábora, storno podmínkách a další naleznete v sekci Informace k táborům

Zaujal Vás tento tábor a nenašli jste zde všechny potřebné informace? Pošlete nám email: info@osferien.cz nebo volejte v pracovních hodinách na tel: 601 330 254.