Tábory Bezdružice

Tábor Bezdružice

Oblíbený Tábor Varvažov se stěhuje do nového! Víme, že změna střediska je velká věc, ale věříme, že si náš nový areál zamilujete stejně, jako my. Navíc vedoucí, instruktoři i program plný zábavy zůstává, a vy se tak můžete těšit na staré známé tváře, které jste vídali právě ve Varvažově. Tábor je, stejně jako každý rok, rozdělen do sedmi turnusů po 8 až 10 dnech, což je model, který se nám za bezmála patnáct let pořádání táborů osvědčil jako nejefektivnější.

Adresa: GPS souřadnice areálu 49.9196203N, 12.9725442E, Tábor Bezdružice, Letní tábor JITŘENKA, 349 53 Bezdružice

Tábory pořádané v Bezdružicích v letošním roce

Děti na táboře jsou rozděleny do oddílů podle věku a zaměření tábora, tzn. děti se věnují zhruba dvě třetiny dne své specializaci (např. Angličtina nebo airsoft), odpolední a večerní program tráví buď ze svým oddílem nebo se mohou zúčastnit společného programu s ostatními oddíly.

Zaměření táborů

Pro podrobnější informace o programu klikněte na jednotlivé tábory.

Termíny táborů 2022

1. turnus: 01. 07. – 10. 07. 2022 (10 dnů) KAPACITA TURNUSU JE JIŽ NAPLNĚNA
2. turnus: 10. 07. – 19. 07. 2022 (10 dnů) KAPACITA TURNUSU JE JIŽ NAPLNĚNA
3. turnus: 19. 07. – 28. 07. 2022 (10 dnů) KAPACITA TURNUSU JE JIŽ NAPLNĚNA
4. turnus: 28. 07. – 06. 08. 2022 (10 dnů)
5. turnus: 06. 08. – 15. 08. 2022 (10 dnů)
6. turnus: 15. 08. – 23. 08. 2022 (9 dnů)
7. turnus: 23. 08. – 30. 08. 2022 (8 dnů)

Co dále nabízíme v areálu Bezdružice

  • Taneční hodiny: v rámci programu můžete navštěvovat lekce souběžně probíhajícího tanečního tábora.
  • Airsoft a paintball
  • Bohaté večerní programy jsou společné pro všechny tábory. Nebudou chybět diskotéky, soutěže, talentmanie, a mnoho dalšího. Každý program večera je jinak zaměřený. Nebudou ale chybět ani táboráky a pro odvážné noční stezky odvahy. sportovní programy a soutěže

Volitelné aktivity a výlety v areálu

Hra Paintball:

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj.

Hra Airsoft:

Airsoft je hra velmi podobná paintballu s tím rozdílem, že airsoftové zbraně používají menší kuličky, které se při kontaktu s cílem neroztrhnou, a tudíž neznečistí oděv hráče. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře airsoft je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na kuličky na jednu hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky.

Výlety

Aquapark:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd kolem 17 hodiny. Účastníkům je zajištěna strava a pitný režim po celý den. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Návštěva aquaparku je za příplatek 390 Kč (16 €). Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH.

Ubytování a vybavení střediska

Areálu dominuje hlavní budova, která slouží nejen jako jídelna, ale také místo pro společné táborové aktivity. Účastníci jsou ubytováni v dřevěných chatkách po čtveřicích a odvážnější po dvou ve stanech s podsadou. Toalety i sprchy jsou standardní a nachází se v budově.V táboře je hned několik hřišť, zahrát si tak můžeme například beachvolejbal nebo se vyřádit na fotbalovém hřišti. Ve vzdálenosti přibližně 300 m od areálu je pak veřejné koupaliště.

Strava

Táborová strava je zajištěna šestkrát denně - snídaně, svačina, teplý oběd, odpolední svačina, teplá večeře, a druhá večeře po večerním programu. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. Náš kuchařský tým tvoří kvalifikovaný hlavní kuchař a několik pomocníků. V táboře je plně vybavená kuchyně a jídelna s veškerým příslušenstvím. Jídelníček splňuje požadavky racionální výživy, každý den je součástí jídelníčku ovoce či zelenina a mléčné výrobky. K dispozici je i kiosek s občerstvením. Stravování je v souladu s příslušnými požadavky pro dětskou rekreaci. Na všechny turnusy tábora jsou přijímány i děti s bezlepkovou dietou.