Volitelné aktivity Náměšť

Příplatkové aktivity a výlety Tábor Náměšť

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, kterých se děti mohou zúčastnit. Veškeré tyto aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor.

POJIŠTĚNÍ STORNA POBYTU

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání pojištění storna pobytu za jednotnou cenu 190,-Kč na osobu a pobyt. Cestovní pojištění si můžete objednat v přihlášce na tábor.

HRA PAINTBALL

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 200,- Kč (6 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj. Pro účast na hře paintball je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře paintball“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru. Účastníci paintballového tábora mají všechny hry v ceně.

VÝLET DO PLAVECKÉHO AREÁLU V TŘEBÍČI

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd je kolem 16 hodiny. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH. Návštěva Aquaparku je za příplatek 310,- Kč.

NÁVŠTĚVA LANOVÉHO CENTRA

Velmi populární výlet, kterého se pravidelně účastní asi 30 procent dětí. V centru je na výběr několik lezeckých tras. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek 390,- Kč (16 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.